Haftalık ve Yıllık Programlar

  •  

    Saat

    Pazartesi

    Salı

    Saat

    Çarşamba

    Perşembe

    Saat

    Cuma

    08:30
    09:30

    Sınav

    Sınav

    08:30
    09:15

    Yabancı Dil I
    G2- D3

    Türk Dili I (T)
    G1-D6

    Atatürk İlkeleri
    Ve  İnk. Tarihi(T)
    G2-D2

    08:30
    09:30

    Sınav

    09:30
    10:00

     

     

    09:30
    10:15

    09:30
    10:00

     

    10:00
    10:45

    Genel Kimya I (T)
    G1-D7

    Ecz. Uyg. Matematik(T)
    G2-D6

    Genel Kimya I (T)
    G2-D2

    Biyoloji I (T)
    G1-D3

    10:30
    11:15

    Yabancı Dil I
    G2- D1

    Türk Dili I (T)
    G2-D6

    Atatürk İlkeleri
    Ve  İnk. Tarihi (T)
    G1-D2

    10:00
    10:45

    Eczacılığa
    Giriş (T)
    D6

    11:00
    11:45

    11:30
    12:15

    11:00
    11:45

    12:00
    12:45

     

     

     

     

     

    12:00
    12:45

    Üniversite Yaşamına
    Geçiş
    D6

    12:45
    13:30

    Ö Ğ L E   T A T İ L İ

    13:30
    14:15

    Seçmeli
    Ders I (T)

    Ecz. Uyg.Matematik(T)
    G1-D1

    Bilgisayara Giriş I
    Uygulama
    G2

    13:30
    14:15

    Biyoloji I (T)
    G2-D3

    Yabancı Dil I
    G1- D2

    Fizik (T)
    D1

    13:30
    14:15

    Bilgisayara Giriş  I
    Uygulama
    G4

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    15:30
    16:15

    Bilgisayara Giriş  I
    Uygulama
    G1

    Bilgisayara Giriş I
    (T)  G-1
    D3

    15:30
    16:15

    Bilgisayara Giriş I
    (T)  G2-D3

    Yabancı Dil I
    G1-D2

    15:30
    16:15

    Bilgisayara Giriş  I
    Uygulama
    G3

    16:30
    17:15

    16:30
    17:15

     

    16:30
    17:15

     

  •  

    Saat

    Pazartesi

    Salı

    Saat

    Çarşamba

    Perşembe

    Saat

    Cuma

    08:30
    09:30

    Sınav

    Sınav

    08:30
    09:15

    M. Biyoloji Giriş (T)
    G2-D5

    Analitik Kimya I (T)
    G1-D4

    Patoloji (T)

    D1

    08:30
    09:30

    Sınav

    09:30
    10:00

     

     

    09:30
    10:15

    09:30
    10:00

     

    10:00
    10:45

    M.Biyoloji Giriş (T)
    G1-D3

    F.Mikrobiyoloji
    Ve İmmunoloji I (T)
    G2-D2

    Anatomi (T)
    D6

    10:30
    11:15

    F.Mikrobiyoloji
    Ve İmmunoloji I (T)
    G1-D5

    Biyokimya I (T)
    G2-D3

    Analitik Kimya I (T)
    G2-D1
    Far.  Botanik I
    G1-D4

    10:00
    10:45

    Biyokimya I (T)
    G1-D3

    Analitik Kimya I (T)
    G2-D2

    11:00
    11:45

    11:30
    12:15

    Far.  Botanik I
    G2-D4

    11:00
    11:45

    12:00
    12:45

    Analitik Kimya I (T)
    G1-D2
    Biyokimya  I (T)
    G2-D3

     

     

     

    12:00
    12:45

     

    12:45
    13:30

    Ö Ğ L E       T A T İ L İ

    13:30
    14:15

    Fizyoloji (T)
    D1

    Biyokimya  I (T)
    G1-D3
    Analitik Kimya I
    Uygulama

    13:30
    14:15

    Analitik Kimya I
    Uygulama

    Analitik Kimya I
    Uygulama

    13:30
    14:15

    Analitik Kimya I
    Uygulama

    14:30
    15:15

    Analitik Kimya I
    Uygulama

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    15:30
    16:15

    15:30
    16:15

    15:30
    16:15

    16:30
    17:15

     

     

    16:30
    17:15

     

     

    16:30
    17:15

     

     

  •  

    Saat

    Pazartesi

    Salı

    Saat

    Çarşamba

    Perşembe

    Saat

    Cuma

    08:30
    09:30

    Sınav

    Sınav

    08:30
    09:15

    F. Kimya I

    F.Teknoloji I

    Farmakognozi I
    Uygulama

    F. Kimya I

    F.Teknoloji I

    Farmakognozi I
    Uygulama

    08:30
    09:30

    Sınav

    09:30
    10:00

     

     

    09:30
    10:15

    09:30
    10:00

     

    10:00
    10:45

    F.  Kimya I (T)
    G1-D4

    F.Teknoloji I(T)
    G2-D5

    F. Kimya I (T)
    G2-D4

    F.Teknoloji I (T)
    G1-D5

    10:30
    11:15

    10:00
    10:45

    Farmakognozi I(T)
    G2-D1

    F. Teknoloji I (T)
    G1-D5

    11:00
    11:45

    11:30
    12:15

    11:00
    11:45

    Farmakognozi I (T)
    G2-D1

    F. Kimya I(T)
    G1-D4

    12:00
    12:45

     

    Ecz.Tarihi Ve
    Deontoloji
     (T)
    D1

     

     

     

    12:00
    12:45

     

    12:45
    13:30

    Ö Ğ L E       T A T İ L İ

    13:30
    14:15

    F. Kimya I

    F.Teknoloji I

    Farmakognozi I

    Uygulama

     

    13:30
    14:15

    Farmakoloji
    Ve
    Farmakoterapi I (T)

    D1

    Farmakognozi I (T)
    G1-D5

    F. Teknoloji I (T)
    G2-D4

    13:30
    14:15

    Biyokimya III (T)
    G1-D4

    14:30
    15:15

    Tıbbi İlk Yardım
    Uyg
    (Hastane)

    14:30
    15:15

    Farmakognozi I (T)
    G1-D5

    F. Kimya I (T)
    G2-D4

    14:30
    15:15

    Tıbbi İlk Yardım
    Uyg
    (Hastane)

    15:30
    16:15

    15:30
    16:15

    Tıbbi İlkyardım (T)

    D1

    Biyokimya III (T)
    G2-D4

    15:30
    16:15

    16:30
    17:15

     

    16:30
    17:15

     

     

    16:30
    17:15

     

  •  

    Saat

    Pazartesi

    Salı

    Saat

    Çarşamba

    Perşembe

    Saat

    Cuma

    08:30
    09:30

    Sınav

    Sınav

    08:30
    09:15

    F. Teknoloji III (T)
    G1-D2

    Radyofarmasi (T)
    G1-D4

    08:30
    09:30

    Sınav

    09:30
    10:00

     

     

    09:30
    10:15

    F. Teknoloji III (T)
    G1-D2

    Radyofarmasi (T)
    G2-D1

    Farmakognozi
     III (T)
    G2-D3

    09:30
    10:00

     

    10:00
    10:45

    F. Toksikoloji  I (T)
      D-1

    Farmakoloji
    Ve
    Farmakoterapı III  (T)
    D-1

    10:30
    11:15

    F.Kimya III (T)
    G2-D4
    Farmakognozi
    III (T)
    G1-D2

    10:00
    10:45

     

    11:00
    11:45

    11:30
    12:15

     

    11:00
    11:45

     

    12:00
    12:45

     

     

    12:30
    13:15

     

    F.Teknoloji III (T)
    G2-D3
    F.Kimya III (T)
    G1-D5

    12:00
    12:45

    Biyofarmasötik Ve
    Farmakokinetik (T)
    D-1

    12:45
    13:30

    Ö Ğ L E       T A T İ L İ

    13:30
    14:15

    F.Kimya III(T)
    G1-D2

    F.Teknoloji III(T)
    G2-D4

    F.  Kimya III

    F. Teknoloji III

    Farmakognozi III

    Uygulama

    13:30
    14:15

    F.  Kimya III

    F. Teknoloji III

    Farmakognozi III

    Uygulama

    F.  Kimya III

    F. Teknoloji III

    Farmakognozi III

    Uygulama

    13:30
    14:15

    Eczacılık
    Mevzuatı
    D-1

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    F.Kimya III (T)
    G2-D2

    F.Teknoloji III (T)
    G1-D4

    15:30
    16:15

    F. Biyoteknoloji(T)
    G1-D3

    15:30
    16:15

    15:30
    16:15

    F.Biyoteknoloji (T)
    G2-D3

    16:30
    17:15

    16:30
    17:15

    16:30
    17:15

     

  •  

    Saat

    Pazartesi

    Salı

    Saat

    Çarşamba

    Perşembe

    Saat

    Cuma

    08:30
    09:15

    Sınav P

    Sınav

    08:30
    09:15

    Serbest Eczane Uygulamaları
    D7

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Pratik)

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Teorik)
    D7

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-2

    08:30
    09:15

    Sınav

    09:30
    10:00

     

     

    09:30
    10:15

    09:30
    10:00

     

    10:00
    10:45

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Pratik)

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-1

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Pratik)

    Kozmetik
    D7

    10:30
    11:15

    10:00
    10:45

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Pratik)

    Serbest Eczane Uygulamaları
    D7
    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-1

    11:00
    11:45

    11:30
    12:15

    Serbest Eczane Uygulamaları
    D7

    11:00
    11:45

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Pratik)

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-1

    12:00
    12:45

    Hastanede  Eczacılık Uygulamaları
    (Pratik)

    Bitirme Tezi I
    Teorik
    G1-D2

    12:30
    13:15

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-1
    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-4

    Bitirme Tezi I
     Teorik
    G2-D2

    12:00
    12:45

    12:45
    13:30

    Ö Ğ L E       T A T İ L İ

    13:30
    14:15

    Eczacılıkta Doğal Ürünler
    D7

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-3

    İşletme Ve Pazarlama Yönetimi
    D7
    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-2

    13:30
    14:15

    İlaçta İyi Üretim Uygulamaları
    D7

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-3

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-4

    13:30
    14:15

    Farmasötik Kalite Kontrol
    D7
    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-4

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    14:30
    15:15

    15:30
    16:15

    Eczacılık Uygulamalarında
    Yasal Düzenlemeler Ve Belgelendirme
    D7

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-4

    15:30
    16:15

    Farmasötik Araştırma Geliştirme
    D7

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-3

    15:30
    16:15

    Serbest Eczane Yönetimi
    D7

     

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-3

    16:30
    17:15

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-2

    Hastane Eczanesi Yönetimi
    D7

    16:30
    17:15

     

    Bitirme Tezi I
    Pratik Uygulama
    G-1

    16:30
    17:15