EGE ÜNİVERSİTESİ

Eczacılık Fakültesi

Akademik Kadro

Temel Eczacılık Bilimleri Bölümü

Biyokimya Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Ayfer Yalçın
Biyokimya Anabilim Dalı Başkanı

3111355

1355

ayfer.yalcin@ege.edu.tr

Image_470

Prof. Dr. Nefise Aysun Pabuççuoğlu
Temel Eczacılık Bölüm Başkanı

3113984

3984

aysun.pabuccuoglu@ege.edu.tr

Image_471

Prof. Dr. Sibel Konyalıoğlu

3111354

1354

sibel.konyalioglu@ege.edu.tr

Image_473

Prof. Dr. Petek Ballar Kırmızıbayrak

3113141

3141

petek.ballar@ege.edu.tr

Image_472

Doç. Dr. Güliz Armagan

3113986

3986

guliz.armagan@ege.edu.tr

Image_474

Araş. Gör. Fadime Aydın Köse

3113986

3986

fadime.aydin@ege.edu.tr

Image_475

Araş. Gör. Recep İlhan

3113986

3986

recep.ilhan@ege.edu.tr

Image_476

 

Analitik Kimya Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Mustafa Emrah Kılınç
Analitik Kimya Anabilim Dalı Başkanı

3113974

3974

emrah.kilinc@ege.edu.tr

Image_463

Prof. Dr. Kadriye Arzum Erdem Gürsan

3115131

5131

arzum.erdem@ege.edu.tr

Image_462

Prof. Dr. Özlem Söğüt

3114066

4066

ozlem.sogut@ege.edu.tr

Image_464

Prof. Dr. Pınar Kara Kadayıfcılar

3114130

4130

pinar.kara@ege.edu.tr

Image_465

Doç. Dr. Dilşat Arıksoysal

3111353

1353

dilsat.ariksoysal@ege.edu.tr

Image_466

Doç. Dr. Hakan Karadeniz

3112508

2508

hakan.karadeniz@ege.edu.tr

Image_467

Araş. Gör. Görkem Yalçın

3113992

3992

gorkem.yalcin@ege.edu.tr

Image_469

Araş. Gör. Fatma Gülay Der

3113270

3992

fatma.gulay.der@ege.edu.tr

Image_468

 

Farmasötik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Şafak Ermertcan

3111356

1356

safak.ermertcan@ege.edu.tr

Image_478

Prof. Dr. Mine Hoşgör Limoncu

3113983

3983

mine.hosgor.limoncu@ege.edu.tr

Image_477

Doç. Dr. Hüseyin Taşlı

3111359

1359

huseyin.tasli@ege.edu.tr

Image_480

Doç. Dr. Bayrı Eraç

3114083

4083

bayri.erac@ege.edu.tr

Image_479

Öğr. Üye. Dr. Fethiye Ferda Yılmaz

3113283

3283

ferda.yilmaz@ege.edu.tr

Image_481

Araş. Gör. Mustafa Ökeer

3113264

3264

mustafa.okeer@ege.edu.tr

 

 

Farmasötik Botanik Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Canan Karaalp
Farmasötik Botanik Anabilim Dalı Başkanı

3111967

1967

canan.karaalp@ege.edu.tr

Image_483

Prof. Dr. Ahmet Ulvi Zeybek

3114084

4084

ulvi.zeybek@ege.edu.tr

Image_482

Doç. Dr. Gözde Elgin Cebe

3113968

3968

gozde.elgin.cebe@ege.edu.tr

Image_485

Doç. Dr. Bintuğ Öztürk

3112289

2239

bintug.ozturk@ege.edu.tr

Image_484

Doç. Dr. Şüra Baykan

3113140

3140

sura.baykan@ege.edu.tr

Image_486

Araş. Gör. Serdar Demir

3113295

3295

serdar.demir@ege.edu.tr

Image_487

 

Eczacılık Teknolojisi Bölümü

Farmasötik Teknoloji Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Kevser Özgen Özer

3114181

4181

ozgen.ozer@ege.edu.tr

Image_438

Prof. Dr. Esra Baloğlu

3111962

1962

esra.baloglu@ege.edu.tr

Image_435

Prof. Dr. Ercüment Karasulu

3113980

3980

ercument.karasulu@ege.edu.tr

Image_434

Prof. Dr. Hatice Yeşim Karasulu

3113138

3138

yesim.karasulu@ege.edu.tr

Image_436

Prof. Dr. Işık Özgüney

3113139

3139

isik.ozguney@ege.edu.tr

Image_437

Prof. Dr. Mine Özyazıcı

3111357

1357

mine.ozyazici@ege.edu.tr

Image_439

Doç. Dr. Sinem Yaprak Karavana

3111961

1961

sinem.yaprak.karavana@ege.edu.tr

Image_442

Doç. Dr. Evren Homan Gökçe

3114067

4067

evren.homan.gokce@ege.edu.tr

Image_441

Doç. Dr. Emel Öykü Çetin Uyanıkgil

3113951

3951

emel.oyku.cetin@ege.edu.tr

Image_440

Doç. Dr. Mesut Arıcı

3113132

3132

mesut.arici@ege.edu.tr

 

Araş. Gör. Sakine Tuncay Tanrıverdi

3111368

1368

sakine.tuncay@ege.edu.tr

Image_448

Öğr. Üye. Dr. Aysu Yurdasiper Erdem

3113297

3293

aysu.yurdasiper@ege.edu.tr

Image_443

Araş. Gör. Gülbeyaz Yıldız Türkyılmaz

3111368

1368-3985

gulbeyaz.yildiz@ege.edu.tr

Image_446

Araş. Gör. Seda Rençber

3111368

1368

seda.rencber@ege.edu.tr

Image_449

Araş. Gör. Erkan Azizoğlu

3115132

5132

erkan.azizoglu@ege.edu.tr

Image_445

Araş. Gör. Gülçin Arslan Azizoğlu

3113985

3985

gulcin.arslan.azizoglu@ege.edu.tr

Image_447

Araş. Gör. Gülşen Aybar Tural

3113985

3985

gulsen.aybar@ege.edu.tr

 

Öğretim Görevlisi Mehmet Ali Ege

3111361

1361

mehmet.ali.ege@ege.edu.tr

Image_444

 

Farmasötik Biyoteknoloji Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Ayşe Gülten Kantarcı
Farmasötik Biyoteknoloji Anabilim Dalı Başkanı

3112575

2575

gulten.kantarci@ege.edu.tr

Image_450

Prof. Dr. Zeki Topçu

3111931

1931

zeki.topcu@ege.edu.tr

Image_451

Öğr. Üye. Dr. Bilge Debeleç Bütüner

3113296

3296

bilge.debelec@ege.edu.tr

Image_452

Öğr. Üye. Dr. Yücel Başpınar

3112532

2532

yucel.baspinar@ege.edu.tr

Image_453

Araş. Gör. Mustafa Kotmakçı

3113296

3296

mustafa.kotmakci@ege.edu.tr

Image_455

Araş. Gör. Hasan Akbaba

3113296

3296

hasan.akbaba@ege.edu.tr

Image_454

 

Radyofarmasi Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Makbule Aşıkoğlu
Eczacılık Teknolojisi Bölümü Başkanı
Radyofarmasi Anabilim Dalı Başkanı

3111963

1963

makbule.asikoglu@ege.edu.tr

Image_456

Öğr. Üye. Dr. Evren Atlıhan Gündoğdu

3112210

2210

evren.gundogdu@ege.edu.tr

Image_458

Öğr. Üye. Dr. Derya İlem Özdemir

3114068

4068

derya.ilem@ege.edu.tr

Image_457

Araş. Gör. Çağrı Çalışkan

3113282

3282

cagri.caliskan@ege.edu.tr

Image_459

Araş. Gör. Meliha Ekinci

3113282

3282

meliha.ekinci@ege.edu.tr

Image_461

Araş. Gör. Emre Özgenç

3113282

3282

emre.ozgenc@ege.edu.tr

Image_460

 

Eczacılık Meslek Bilimleri Bölümü

Farmakoloji Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Zeliha Kerry
Eczacılık Meslek Bilimleri Bölümü Bölüm Başkanı
Farmakoloji AnaBilim Dalı Başkanı

3882118

3969

zeliha.kerry@ege.edu.tr

Image_387

Prof. Dr. Mukadder Yasa

3113977

3977

mukadder.yasa@ege.edu.tr

Image_386

Prof. Dr. Günay Yetik Anacak

3113291

3291

gunay.yetik.anacak@ege.edu.tr

Image_385

Doç. Dr. Gülnur Sevin

3113976

3976

gulnur.sevin@ege.edu.tr

Image_389

Doç. Dr. Saadet Türkseven Di Pascolı

3113290

3290

saadet.turkseven@ege.edu.tr

Image_390

Doç. Dr. Yasemin Eraç

3114129

4129

yasemin.erac@ege.edu.tr

Image_391

Öğr. Üye. Dr. Gönen Özşarlak Sözer

3114128

4128

gonen.ozsarlak@ege.edu.tr

Image_392

Araş. Gör. Çiğdem Selli Karakaya

3114071

4071

cigdem.selli@ege.edu.tr

Image_394

Araş. Gör. Elif Alançay

3113969

3969

elif.alancay@ege.edu.tr

Image_395

 

Klinik Eczacılık Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Hasan Levent Üstünes
Klinik Eczacılık Anabilim Dalı Başkanı

3113970

3970

levent.ustunes@ege.edu.tr

 

Prof. Dr. Buket Reel

3113286

3286

buket.reel@ege.edu.tr

Image_431

Doç. Dr. Göksel Gökçe

3113288

3288

goksel.gokce@ege.edu.tr

Image_388

Doç. Dr. Ceren Korkmaz

3114072

4072

ceren.korkmaz@ege.edu.tr

 

Doç. Dr. Mehmet Zuhuri Arun

3113288

3288

mehmet.arun@ege.edu.tr

Image_393

Araş. Gör. Elif Ertuna

3113288

3288

elif.ertuna@ege.edu.tr

Image_396

Araş. Gör. Gökçe Yıldırım Buharalıoğlu

3114072

4072

gokce.yildirim@ege.edu.tr

Image_397

Araş. Gör. Öznur Özkan

3113966

3113966

oznur.ozkan@ege.edu.tr

Image_432

Araş. Gör. Mehmet Dokumacı

3113966

3113966

mehmet.dokumaci@ege.edu.tr

 

Araş. Gör. Hilal Işık

3113966

3113966

hilal.isik@ege.edu.tr

 

Araş. Gör. Rengin Türk

3113966

3113966

rngnturk@gmail.com

Image_433

 

Farmasötik Toksikoloji Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Hande Gürer Orhan
Farmasötik Toksikoloji AnaBilim Dalı Başkanı

3114074

4074

hande.gurer.orhan@ege.edu.tr

Image_399

Prof. Dr. Ferzan Lermioğlu Erciyas

3113964

3964

ferzan.lermioglu.erciyas@ege.edu.tr

Image_398

Prof. Dr. Hilmi Orhan

3114073

4073

hilmi.orhan@ege.edu.tr

Image_400

Öğr. Üye. Dr. Lütfiye Sumru Sözer Karadağlı

3113978

3978

l.sumru.sozer@ege.edu.tr

Image_401

Araş. Gör. Ege Arzuk

3112207

2207

ege.arzuk@ege.edu.tr

Image_402

Araş. Gör. Rasih Kocagöz

3112204

2204

rasih.kocagoz@ege.edu.tr

Image_403

 

Farmasötik Kimya Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Mehmet Varol Pabuççuoğlu
Farmasötik Kimya Anabilim Dalı Başkanı

3113993

3993

varol.pabuccuoglu@ege.edu.tr

Image_404

Prof. Dr. Vildan Alptüzün

3114077

4077

vildan.alptuzun@ege.edu.tr

Image_405

Doç. Dr. Zeynep Soyer

3114078

4078

zeynep.soyer@ege.edu.tr

Image_406

Öğr. Üye. Dr. Ayşe Hande Tarikoğulları Doğan

3113281

 

ayse.tarikogullari@ege.edu.tr

Image_407

Öğr. Üye. Dr. Özlem Akgül

3112531

2531

ozlem.akgul@ege.edu.tr

Image_408

Araş. Gör. Güneş Çoban

3113277

3277

gunes.coban@ege.edu.tr

Image_413

Araş. Gör. Sülünay Parlar Çoşkun

3113276

3276

sulunay.parlar@ege.edu.tr

Image_414

Araş. Gör. Şirin Uysal

3113276

3276

sirin.uysal@ege.edu.tr

Image_415

Araş. Gör. Görkem Fidan

3113276

3276

gorkem.sarikaya@ege.edu.tr

Image_411

Araş. Gör. Gülşah Bayraktar

3113971

3971

gulsah.bayraktar@ege.edu.tr

Image_412

Araş. Gör. İrem Tatar

3113971

3971

irem.tatar@ege.edu.tr

 

Öğretim Görevlisi Mehmet Murat Çizmecioğlu

3113281

3281

murat.cizmecioglu@ege.edu.tr

Image_410

Öğretim Görevlisi Çiğdem Yengin

3113134

3134

cigdem.yengin@ege.edu.tr

Image_409

 

Farmakognozi Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Prof. Dr. Nehir Somer
Farmakognozi Anabilim Dalı Başkanı

3111965

1965

nehir.somer@ege.edu.tr

Image_419

Prof. Dr. Bijen Kıvçak

3112520

2520

bijen.kivcak@ege.edu.tr

Image_416

Prof. Dr. Hüsniye Kayalar

3113950

2549

husniye.kayalar@ege.edu.tr

Image_418

Prof. Dr. Gülen İrem Kaya

3114079

4079

gulen.irem.kaya@ege.edu.tr

Image_417

Doç. Dr. Buket Bozkurt

3112599

2599

buket.bozkurt@ege.edu.tr

Image_420

Doç. Dr. Tuğçe Fafal

3113260

3260

tugce.fafal@ege.edu.tr

Image_421

Doç. Dr. Tüba Gönenç

3113965

3965

tuba.gonenc@ege.edu.tr

Image_422

Araş. Gör. Ahmet Emir

3113263

3263

ahmet.emir@ege.edu.tr

Image_423

Araş. Gör. Burcu Sümer Tüzün

3112598

2598

burcu.sumer@ege.edu.tr

Image_424

Araş. Gör. Ceren Emir

3112598

2598

ceren.acir@ege.edu.tr

Image_425

Araş. Gör. Özge Özçınar

3113263

3263

ozge.ozcinar@ege.edu.tr

Image_427

Araş. Gör. Pelin Taştan

3112598

2598

pelin.tastan@ege.edu.tr

Image_428

Araş. Gör. Çiğdem Karakoyun

3112598

2598

cigdem.karakoyun@ege.edu.tr

Image_426

 

Eczacılık İşletmeciliği Anabilim Dalı

Adı Telefon Dahili E-Posta Fotoğraf

Öğr. Üye. Dr. Bülent Kıran
Eczacılık İşletmeciliği Anabilim Dalı Başkanı

3113979

3979

bulent.kiran@ege.edu.tr

Image_429

Araş. Gör. Elif Gizem Karaca

3113979

3979

elif.gizem.taskiran@ege.edu.tr